Mzdová účetní Globus ČR, k. s. - Práce v ČR .cz

Největší regionální pracovní portál.


Mzdová účetníOmlouváme se, na inzerát momentálně nelze odpovědět. Firma pozastavila platnost inzerátu.

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Co vás čeká

Zpracování mezd pro cca 400 zaměstnanců v systému SAP, kontrola a zpracovávání docházky v systému ANET, vyřizování pracovně právních záležitostí spojených se vznikem, změnami a ukončením pracovního poměru.

Na starosti budete mít plnění všech náležitostí v oblasti sociálního zabezpečení, nemocenského a zdravotního pojištění, zajištění činností a dokumentace při pracovních úrazech. Budete zpracovávat roční zúčtování daní, evidenční listy důchodového pojištění, exekuce / insolvence.

Co očekáváme my

Mzdovou účetní s alespoň 5-ti letou praxí a zkušeností zúčtováním alespoň 250 zaměstnanců. Podmínkou pro nás je orientace ve mzdové a pracovně právní problematice. Pečlivost, samostatnost a spolehlivost jsou pro nás vlastnosti, které u našich zaměstnanců vyhledáváme a bez kterých se u nás pracuje jen těžko. Oceníme vaši loajalitu, komunikační a organizační schopnosti.

Po vašem nástupu budete postupně přebírat pracovní agendu od stávající kolegyně (odchod do důchodu).

Zajímavé? Zašlete nám svůj životopis...


Vytvořeno:

dne 18.01.2018 v 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

1.2.2018

Zařazeno v oborech:

  • Ekonomika a podnikové finance